slajd slajd slajd
Oferta > Produkty do budowy dróg > Tok Crete - szybkowiążąca masa naprawcza do płyt betonowych i nawierzchni z betonów cementowych.

Tok Crete - szybkowiążąca masa naprawcza do płyt betonowych i nawierzchni z betonów cementowych.

TOK ® - Crete 45 v2.0  

Szybkotwardniejąca zaprawa do szybkich napraw, szczególnie polecana do napraw i renowacji powierzchni betonowych, takich jak pęknięcia i uszkodzenia krawędzi. Materiał może być również stosowany w chłodniach i innych trudnych warunkach

 

Opis 

Jednoskładnikową masę mineralną należy wymieszać z wodą w stosunku 1,2: 20.00 (wody do masy zaprawy) i możliwie szybko wypełnić nią ubytek lub wykruszenie. Po 8 godzinach wytrzymałość na ściskanie wynosi już około. 30 N / mm ² (w temperaturze pokojowej).  Wytrzymałość wiązania spełnia wymagania niemieckiej normy ZTV BEB-StB 02 (Zusätzliche Technische Vertragsbedingungen und Richtlinien für die bauliche Erhaltung von Verkehrsflächen - niemieckie dodatkowe techniczne warunki umowne i wytyczne dla konserwacji powierzchni ruchu kołowego), której wymagania wynoszą na 1,0 N / mm ².

 

Zastosowania, aplikacja

TOK ® -Crete 45 V2.0 jest wykorzystywana głównie do napraw powierzchni betonowych, np. na autostradach i lotniskach. Może być stosowana nawet w niskich temperaturach i przy wilgotnej pogodzie. Naprawiana powierzchnia musi być wolna od zanieczyszczeń tłustych, paliw oraz zanieczyszczeń luźnych. W wysokich temperaturach, sucha powierzchnia powinna zostać zwilżon dla lepszego wiązania. Materiał powinien zostać wykorzystany w ciągu 10 minut od wymieszania z wodą. Po ok. 45 minutach naprawiane miejsce może być użytkowane (dla napraw wykonywanych w temperaturze ok. 20oC).

 

Dostępne ilości wysyłki i opakowania

Masa TOK ® -Crete 45 V2.0 jest dostępna w plastikowych wiaderkach o zawartości 20 kg. Europaleta zawiera 24 wiader.

 

Dane techniczne TOK ® Crete 45 v2.0  

  • Gęstość (świeżej zaprawy) ca. 2,20 g / cm ³
  • Zastosowanie natychmiastowe – max. 10-15 minut 
  • Wytrzymałość na ściskanie po upływie 8 godzin (w temperaturze pokojowej), ok.30 N / mm ² 
  • Wytrzymałość na ściskanie po 28 dniach ok. 70 N / mm ² 
  • Wytrzymałość wiązania z betonem ≥ 1,3 N / mm ²
karta produktu

Pobierz kartę produktu

Produkty. Pomysły. Rozwiązania