slajd slajd slajd
Oferta > Produkty do budowy dróg > Masy poliuretanowe i polisiarczkowe do naprawy i dylatowania nawierzchni z betonów cementowych stosowane na zimno.

Masy poliuretanowe i polisiarczkowe do naprawy i dylatowania nawierzchni z betonów cementowych stosowane na zimno.

SABA MS Floor SL

SABA MS Floor SL (SL - samopoziomujący) jest jednoskładnikowym, elastycznym, utwardzanym wilgocią, na bazie MS polimeru uszczelniaczem do szczelin i połączeń w (cieczoszczelnych) posadzkach. SABA MS Floor jest samopoziomującą, samorozprowadzającą się masą do szczelin. Dzięki 25% dopuszczalnemu odkształceniu SABA MS Floor SL idealnie nadaje się do mniejszych szczelin lub większych powierzchni, co daje dodatkowe możliwości dla projektantów

Zastosowanie

  • SABA MS Floor jest bardzo przydatny do stosowania do konstrukcji budowlanych, remontów i renowacji oraz w budownictwie inżynieryjnym o konstrukcjach ochrony środowiska.

SABA MS Floor

SABA MS Floor jest jednoskładnikowym, trwale elastycznym uszczelniaczem, bazującym na polimerach modyfikowanych silanami (MSP).

Obszary stosowania:

  • SABA MS Floor jest przeznaczony do stosowania jako elastyczny i szczelny wypełniacz dylatacji posadzek oraz tam gdzie jest konieczne uzyskanie powierzchni szczelnych jak np. w garażach, magazynach lub halach produkcyjnych. SABA MS Floor może być stosowany w ciągach komunikacyjnych (np. perony kolejowe) oraz w budownictwie ogólnym.

SABA Sealer Field

SABA Sealer Field jest dwuskładnikowym, samopoziomującym, elastycznym wypełnieniem szczelin dylatacyjnych, wykonanych na bazie Polimeru Polisiarczkowego. SABA Sealer Field używa się głównie do uszczelnienia miejsc podlegających szczególnej kontroli pod kątem ochrony środowiska tj: lotniska, konstrukcje drogowe, powierzchnie parkingowe.

Sabaflex 500

Sabaflex 500 jest jednoskładnikowym, reaktywnym, elastycznym klejem i uszczelniaczem na bazie poliuretanu.

Obszary stosowania:

  • Sabaflex 500 jest uniwersalnym materiałem do klejenia i uszczelniania ciężarówek i nadwozi, przyczep turystycznych, autobusów, kontenerów, budynków oraz w przetwórstwie tworzyw. Stoswany do uszczelniania pęknięć, zakładek i połączeń oraz połączeń elastycznych konstrukcji, profili oraz płyt metalowych. Sabaflex 500 jest także stosowany w budownictwie do wykonywania uszczelnień odpornych chemicznie.

SABA Backfoam

Opis:

  • SABA Backfoam jest pianką, którą tworzą zamknięte komórki spienionego polietylenu.

Właściwości

  • Struktura zamkniętych komórek
  • Obojętny chemicznie i fizycznie

Obszary stosowania SABA Backfoam jest bardzo przydatny do regulacji grubości warstwy uszczelniacza w spoinie oraz przy zapobieganiu trójstronnemu wiązaniu

Wałek podpierający z pianki polietylenowej do mas zalewowych na zimno.

Dostępne rozmiary:

Ø 10mm

Karton 600 mb

Ø 13mm

Karton 400 mb

Ø 16mm

Karton 250 mb

Ø 20mm

Karton 150 mb

Ø 24mm

Karton 100 mb

 

karta produktu

Pobierz kartę produktu

Produkty. Pomysły. Rozwiązania